Гомеопатія

Гомеопатія являє собою медичну систему, засновану на законі подібності, тобто те, що у великих дозах шкодить людині, в мікро – виліковує. Наприклад, якщо людина має алергію на укус комахи, то гомеопатична, мікро доза отрути цієї комахи здатна вилікувати набряк чи іншу алергічну реакцію. Мікро дози здатні пробуджувати власний ресурс організму, будуючи імунітет, в той час як медикаментозне лікування, котре спрямоване на симптоми і має побічну дію, здатне придушити імунітет та спрямувати хворобу до іншого органу.

Ефект та м’яка дія гомеопатичних засобів спричинена особливістю приготування – високим ступенем розведення та динамізацією. Такі препарати не тільки здатні докорінно позбуватися хвороб та підвищувати власний супротив організму захворюванням, але також не мають побічної дії. Готують такі засоби з різної сировини: рослинного та тваринного походження, хімічних елементів, солей, мінералів, тощо.

Технологія приготування гомеопатії особлива, а її ефективність залежить і від методу призначення. Професіонал гомеопатичної сфери має знати тисячі характеристик препарату, розуміти психологічний тип людини, мати неабиякий кругозір та постійно досліджувати кожен окремий випадок. Тому гомеопатичне лікування – це не питання віри чи довіри, це питання чітких знань, які вимагають років практики, високого рівня інтелекту та унікального розуміння людського тіла та психіки. Бути свідком того, як солодкі крупинки, приготовані особливим методом, здатні корегувати найскладніші стани – це дивовижно.