Тілесно-емоційне вивільнення

Всі проблемні душевні стани людини обумовлені емоційною травмою. Якщо вона трапилася одного разу, і людина пережила шок, страх, біль чи іншу емоцію, то енергія травмуючої ситуації продовжує жити в тілі та психіці людини. З часом це призводить до захворювань, а якщо травма колосальна, то хвороба може не реагувати навіть на ліки. Або після лікування може повертатися знову і знову.

Коли не діють ліки чи гомеопатія, потрібно звільнитися від емоційної травми, і потім вже пролікувати тіло. Емоційна травма лікується завдяки тілесно-емоційному вивільненню та психотерапевтичному діалогу, потім застосовується краніосакральна терапія задля відновлення ритму, роботи нервової, ендокринної, серцевосудинної систем. А потім назначаються ліки, фітотерапія, дієти чи гомеопатія. Але головне те, що люди має змінитися в ім’я власного здоров’я, в ім’я життя. Щоб так сталося, важливо здійснити наступні кроки:

  • Знайти справжню причину. Не вигадану, не бажану, а реальну.
  • Зустрітися з реальністю та припинити втікати від проблеми.
  • Пережити причину до глибини, до кінця – це найважчий процес, якого кожен з нас підсвідомо оминає, торкаючись лише до вершини айсбергу, тому зміни і не довготривалі.
  • Відновити втрачені функції душі та тіла, дати можливість внутрішній мудрості зробити свою роботу.
  • Закріпити результат, зберігаючи нове бачення себе та всього, що відбувається навколо.