Гомеопатія являє собою медичну систему, засновану на законі подібності, тобто те, що у великих дозах шкодить людині, в мікро – виліковує. Наприклад, якщо людина має алергію на укус комахи, то гомеопатична, мікро доза отрути цієї комахи здатна вилікувати набряк чи іншу алергічну реакцію. Мікро дози здатні пробуджувати власний ресурс організму, будуючи імунітет, в той час як медикаментозне лікування, котре спрямоване на симптоми і має побічну дію, здатне придушити імунітет та спрямувати хворобу до іншого органу.

Ефект та м’яка дія гомеопатичних засобів спричинена особливістю приготування – високим ступенем розведення та динамізацією. Такі препарати не тільки здатні докорінно позбуватися хвороб та підвищувати власний супротив організму захворюванням, але також не мають побічної дії. Готують такі засоби з різної сировини: рослинного та тваринного походження, хімічних елементів, солей, мінералів, тощо.

Технологія приготування гомеопатії особлива, а її ефективність залежить і від методу призначення. Професіонал гомеопатичної сфери має знати тисячі характеристик препарату, розуміти психологічний тип людини, мати неабиякий кругозір та постійно досліджувати кожен окремий випадок. Тому гомеопатичне лікування – це не питання віри чи довіри, це питання чітких знань, які вимагають років практики, високого рівня інтелекту та унікального розуміння людського тіла та психіки. Бути свідком того, як солодкі крупинки, приготовані особливим методом, здатні корегувати найскладніші стани – це дивовижно.

Всі проблемні душевні стани людини обумовлені емоційною травмою. Якщо вона трапилася одного разу, і людина пережила шок, страх, біль чи іншу емоцію, то енергія травмуючої ситуації продовжує жити в тілі та психіці людини. Із часом це призводить до захворювань, а якщо травма колосальна, то хвороба може не реагувати навіть на ліки. Або після лікування може повертатися знову і знову.

Коли не діють ліки, потрібно звільнитися від емоційної травми, і потім вже пролікувати тіло. Емоційна травма лікується завдяки тілесно-емоційному вивільненню та психотерапевтичному діалогу, потім застосовується краніосакральна терапія задля відновлення ритму, роботи нервової, ендокринної, серцевосудинної систем. А потім назначаються ліки, фітотерапія, дієти чи гомеопатія. Головне те, що люди має усвідомити свої приховані причини та змінитися задля доброго самопочуття. Щоб так сталося, важливо здійснити наступні кроки:

 • Знайти та відчути в собі справжню причину.
 • Зустрітися з реальністю та припинити втікати від проблеми.
 • Пережити причину до глибини, до кінця – це найважчий процес, якого кожен з нас підсвідомо оминає, торкаючись лише до вершини айсбергу, тому зміни і не довготривалі.
 • Відновити втрачені функції душі та тіла, дати можливість внутрішній мудрості зробити свою роботу.
 • Закріпити результат, зберігаючи нове бачення себе та всього, що відбувається навколо.

 

Краніосакральна терапія - це м'який метод діагностики та корегування фізіологічного та емоційного стану організму. За допомогою легкого, п'ятиграмового дотику до тіла пацієнта, терапевт вивільняє обмеження КС системи, покращуючи роботу центральної нервової системи та запускаючи процес самовідновлення в організмі людини. Завдяки запуску такого процесу, КС терапія допомагає в лікуванні широкого спектру хвороб:

 • Головний біль;
 • ВСД, НЦД, панічні атаки;
 • Хронічний біль у спині та шиї;
 • Невралгії, неврити;
 • Судинні та імунні розлади;
 • Безсоння;
 • Депресія, апатія;
 • Синдром хронічної втоми;
 • Аутизм, ДЦП;
 • Постхірургічні дисфункції;
 • Гастрити, гастродуоденіти, коліти;
 • Порушення постави;
 • Страхи, фобії, тривожні розлади та ін.

Назва «краніосакральна система» (КСС) походить від «cranium» — череп і «sacrum» — крижі (крестец), започаткована вона в першій половині ХХ сторіччя лікарем Вільямом Сазерлендом. А продовжив відкривати її та досліджувати доктор медицини, американський хірург, професор біомеханіки Джон Апледжер на базі Мічиганського університету. КСС знаходиться в кожному з нас, і вона ритмічно рухається впродовж всього нашого життя. Її ритм можна прослуховувати практично на будь-якій ділянці людського тіла за допомогою легкого дотику, силою в 5 грам. Як можна зробити висновки про роботу респіраторної системи, прослуховуючи дихання, так само можна збирати інформацію про функціонування КС системи в різних частинах тіла. І якщо певні ділянки не рухаються ритмічно у відповідь на наполегливий ритм КС системи, можна визначити місце причини дисфункції та пролікувати його.

Краніосакральна система (КСС) складається з:

 • Трирівневої системи менінгеальних оболонок.
 • Цереброспінальної рідини, яка міститься в цих оболонках.
 • Структур в межах системи оболонок, які контролюють приплив та відтік рідини.

Отже, сюди входять: стінки мозкових шлуночків, кістки черепу й з’єднувальні шви, хребет, мембрани, що вистилають спинномозковий канал, система мозкового кровообігу.

КСС здійснює потужний вплив на всі функції організму тому, що в неї входить головний та спинний мозок, а також гіпофіз та шишкоподібна залоза. А впливаючи на них, КСС впливає і на всю ендокринну та гормональну систему організму. А так як головний та спинний мозок контролюють нервову систему, то працюючи з КСС можна успішно лікувати нервові захворювання. Тож працюючи з КСС, яка регулює практично всю діяльність організму, можна проліковувати більшість захворювань: починаючи з мігрені й невралгії, та закінчуючи післяінфарктним, післяінсультним станами. Це можуть бути проблеми з зором, хронічні респіраторні захворювання, зубний біль, гормональний збій, ВСД, НЦД, аритмія і тд.

Отже, КС система пов’язана з мозком, який відповідає за більшість функцій та дисфункцій організму, відновлення її природньої діяльності здатне вирішити проблеми з центральною та периферійною нервовою системою, ендокринною, гормональною та іншими. А діяльність цих всіх систем значно впливає на психологічне та психічне здоров’я людини. Тому потрібно працювати одночасно і з душею, і з тілом, щоб відновити гармонійне самопочуття людини.

А які ж причини, що призводять до порушення КС ритму та порушень в різних людських системах?

 • Психологічні травми, стреси.
 • Перинатальні та родові травми (саме вони часто стають причиною нервових чи опорно-рухових порушень у малюків та спричиняють хвороби в дорослому житті).
 • Черепно-мозкові травмування.
 • Операції, перенесені гострі стани (наприклад, інсульт).

Чому в однієї людини зламана кістка відновлюється швидко, а в іншої довго і навіть з ускладненнями? Чому хтось хворіє на застуду раз в п’ять років, а інший – кожного сезону? Причиною цьому слугують емоційні травми, здобуті колись давно або під час нового захворювання. Якщо в будь-якій ситуації ми відчули страх, тривогу, збентеження чи душевний біль – ці емоції зберігаються в тілі в пошкодженому чи ослабленому місці. І робота терапевта та людини складається зі знаходження такого місця, концентрації уваги на ньому, розкрутці та вивільненні. А коли травмуюча енергія вивільниться, ритм відновиться абсолютно самостійно.

 

Тільки цілісна людина здатна прожити життя щасливо та без внутрішніх конфліктів. Але ми часто живемо немов зібрані зі шматків – розум думає одним чином, серце бажає протилежного, а діємо ми виходячи з цього хаосу. Індивідуальна психотерапія допомагає зустрітися з власними протиріччями, віднайти втрачений спокій та будувати гармонійні стосунки з оточуючими. Адже не існує більшої радості, чим бути здоровим душею і тілом. Тому працюю з різними особистісними питаннями – починаючи з самооцінки і завершуючи сенсом життя.

 • Психоемоційні проблеми: страхи, тривога, панічні атаки, фобії, безсоння.
 • Поведінкові питання.
 • Проблеми особистісного розвитку: невпевненість, несприйняття себе, складнощі в стосунках та професії.
 • Взаємовідносини між чоловіком та жінкою.
 • Депресія (також із застосуванням антидепресантів, транквілізаторів).
 • Кризові стани: втрата близької людини, хвороба, розлучення.
 • Психосоматичні розлади: хронічні хвороби, головний біль, ВСД, НЦД, та ін.

Україна, м. Київ, вуд. Кудрявська, 5 (вхід зі сторони Кудрявського узвозу)

+38(068) 809-31-23

Маршрут проїзду:

 • Від метро «Майдан Незалежності» - біля Макдональдсу кінцева зупинка тролейбусів № 18, 16, їхати до зупинки «вулиця Обсерваторна».
 • Від метро «Лук’янівська» - їхати в бік Львівської площі до зупинки «вулиця Обсерваторна» тролейбусом № 18, 16, 6 або маршрутним таксі № 439, 181.

View the embedded image gallery online at:
http://hymn-to-life.com.ua/metody-raboty.html#sigFreeIda3c3b2c15a

Графік прийому

Прийом можливий у різні години й дні тижня та відбувається виключно за попереднім записом.

Вартість прийому - 900 грн.

Тривалість – від 1 год. до 1 год. 20 хв. Прийом включає: консультування, краніосакральну терапію, тілесно-емоційне вивільнення, психотерапевтичний діалог, гомеопатичне та антипаразитарне призначення.

Для студентів, які забезпечують себе самостійно вартість прийому - 770 грн.

Психотерапія по Скайп - 600 грн.* 

 

Важливо!

Якщо людина звертається вперше, існує правило передплати першої зустрічі – 200 грн на банківську картку (для покриття погодинної оренди в разі відсутності клієнта на прийомі без попередження). 

Психотерапевт не працює з чоловіками, виключенням є лише сімейна терапія.    

 

*(Вказана ціна актуальна для всіх мешканців України, окрім м. Києва)

Вітаю, дорогий відвідувачу.

Мене звати Валентина, я дипломований психолог, психотерапевт, краніосакральний (КС) терапевт із досвідом роботи в медичних клініках; також володію гомеопатичним та антипаразитарним методами лікування. Працюючи з людьми, допомагаю вирішити питання на трьох рівнях: дух – душа (емоції, думки) – тіло, що дозволяє одночасно відновити психологічний і тілесний баланс. Адже для КС терапії (детальніше про терапію) немає значення з чим саме звертається людина - з онкозахворюванням чи тривогою, з болем у шлунку чи панічними атаками - бо злегка торкаючись тіла, терапевт отримує доступ до душі, а слухаючи душу через слова, відчуває відгук в тілі, тому є змога працювати на всіх рівнях. 

Часто класична психотерапія занурюється лише в думки людини, а це не завжди дає стійкі результати, так як важкі думки, як і захворювання тіла – лише наслідок, причина знаходиться глибше. І в кожної людини - вона своя. Бо кожна людина – унікальна, багатовимірна та має внутрішню силу, яка блокується впродовж життя через болючий досвід, нерозуміння себе, оточуючих та свого місця в світі. І таким чином, втрачається зв'язок з внутрішньою мудрістю і людина починає жити в конфліктах, проблемах. На прийомі ми разом усвідомлюємо причину, переживаємо її до кінця, долаємо, після чого, організм самостійно повертає втрачену енергію та віднаходить баланс. І це дає змогу отримати не лише психологічне полегшення, а й працювати з хворобами тіла. Тому я працюю зі всіма фізичними хворобами, окрім гострих станів. 

Кожна хвороба, кожна ситуація в житті людини не виникає з нічого. Для всього, що відбувається в нашому житті є причина. В матеріальній площині ми бачимо лише наслідок. Причина – в психіці. Працювати з хворобою тіла, структурою, не так і нескладно. Куди складніше усвідомити причину стану, відслідкувати свої негативні думки та відповідні емоції, змінитися, точніше, наблизитися ближче до себе, до внутрішньої дитини, що не боїться, не мислить зла, любить світ. Інколи проблема важкого стану схована виключно в духовній площині, наприклад, людина несе в собі шалену агресію, що руйнує все навколо та її здоров'я в тому числі. А інша людина, котра вже давно і наполегливо працює над своїми емоціями, трансформувала в собі дратівливість, наприклад, може мати причину поганого самопочуття у фізичній площині - організм може бути залікований антибіотиками, або бути носієм певного паразиту чи токсину. Тому коректна діагностика та лікування потребують високої кваліфікації спеціаліста та бажання людини змінюватись, пізнавати себе глибше, відмовлятися від деструкції, щоб бути здоровою. 

Вірю, що кожен, хто справді шукає відповіді, полегшення, себе самого – обов’язково їх здобуде. Вилікувати себе, знайти свій шлях для відновлення внутрішньої рівноваги – це єдине, що може вилікувати світ, у якому ми живемо і прагнемо, щоб життя в ньому продовжувало зростати, розумнішати та морально еволюціонувати.

Що пропонує психотерапевт, КС терапевт:

 • Новітні методи психотерапії та емоційного вивільнення.
 • Комплексну діагностику психологічного, тілесного стану та знаходження першопричини проблеми. 
 • Корекцію не лише психологічних станів, але й тілесних хвороб. 
 • Лікування організму від паразитів, бактерій та вірусів немедикаментозними засобами.

Що потрібно від людини, котра звертається за допомогою:

 • Вміння слухати і чути, щоб терапевтичний діалог був дієвим.
 • Намір звільнитися від проблеми. Намір, а не власно вигаданий спосіб як саме має прийти вивільнення, бо якщо б цей спосіб діяв – людина б не зверталася за допомогою. Щоб отримати щось нове, потрібно відпустити старе.

Якщо ж людина такого наміру не має, а на прийом її ведуть інші мотиви (закріпити статус кво; бажання, щоб їй підтвердили красу власної ілюзія; щоб перекласти відповідальність на чужі плечі чи знайти когось, ким можна маніпулювати, тощо), тоді КС терапевт відмовляється працювати з конкретною людиною.

Результатом цілійсної терапії є вирішення питань щодо хвороб, саморозвиток, розуміння причини свого стану та вміння зпиратися на себе, щоб продовжити жити та психологічно зростати.  

Дипломи та сертифікати:

 • Диплом International Christian University, Vienna-Kyiv
 • Диплом Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, спеціальність «Психологія».
 • Сертифікати Київського Гештальт Університету щодо проходження навчання за спеціальністю «Гештальт-терапія / гештальт-консультування».
 • Сертифікат Гомеопатичного центру ім. Дем’ян Попова, спеціалізація «Гомеопатія».
 • Сертифікат The Upledger Institute for CranioSacral Therapy – 1, 2.
 • Сертифікат The Upledger Institute for SomatoEmotional Release - 1, 2.

View the embedded image gallery online at:
http://hymn-to-life.com.ua/metody-raboty.html#sigFreeId411012f0fc