Гомеопатія являє собою медичну систему, засновану на законі подібності, тобто те, що у великих дозах шкодить людині, в мікро – виліковує. Наприклад, якщо людина має алергію на укус комахи, то гомеопатична, мікро доза отрути цієї комахи здатна вилікувати набряк чи іншу алергічну реакцію. Мікро дози здатні пробуджувати власний ресурс організму, будуючи імунітет, в той час як медикаментозне лікування, котре спрямоване на симптоми і має побічну дію, здатне придушити імунітет та спрямувати хворобу до іншого органу.

Ефект та м’яка дія гомеопатичних засобів спричинена особливістю приготування – високим ступенем розведення та динамізацією. Такі препарати не тільки здатні докорінно позбуватися хвороб та підвищувати власний супротив організму захворюванням, але також не мають побічної дії. Готують такі засоби з різної сировини: рослинного та тваринного походження, хімічних елементів, солей, мінералів, тощо.

Технологія приготування гомеопатії особлива, а її ефективність залежить і від методу призначення. Професіонал гомеопатичної сфери має знати тисячі характеристик препарату, розуміти психологічний тип людини, мати неабиякий кругозір та постійно досліджувати кожен окремий випадок. Тому гомеопатичне лікування – це не питання віри чи довіри, це питання чітких знань, які вимагають років практики, високого рівня інтелекту та унікального розуміння людського тіла та психіки. Бути свідком того, як солодкі крупинки, приготовані особливим методом, здатні корегувати найскладніші стани – це дивовижно.

Всі проблемні душевні стани людини обумовлені емоційною травмою. Якщо вона трапилася одного разу, і людина пережила шок, страх, біль чи іншу емоцію, то енергія травмуючої ситуації продовжує жити в тілі та психіці людини. З часом це призводить до захворювань, а якщо травма колосальна, то хвороба може не реагувати навіть на ліки. Або після лікування може повертатися знову і знову.

Коли не діють ліки чи гомеопатія, потрібно звільнитися від емоційної травми, і потім вже пролікувати тіло. Емоційна травма лікується завдяки тілесно-емоційному вивільненню та психотерапевтичному діалогу, потім застосовується краніосакральна терапія задля відновлення ритму, роботи нервової, ендокринної, серцевосудинної систем. А потім назначаються ліки, фітотерапія, дієти чи гомеопатія. Але головне те, що люди має змінитися в ім’я власного здоров’я, в ім’я життя. Щоб так сталося, важливо здійснити наступні кроки:

 • Знайти справжню причину. Не вигадану, не бажану, а реальну.
 • Зустрітися з реальністю та припинити втікати від проблеми.
 • Пережити причину до глибини, до кінця – це найважчий процес, якого кожен з нас підсвідомо оминає, торкаючись лише до вершини айсбергу, тому зміни і не довготривалі.
 • Відновити втрачені функції душі та тіла, дати можливість внутрішній мудрості зробити свою роботу.
 • Закріпити результат, зберігаючи нове бачення себе та всього, що відбувається навколо.

Назва «краніосакральна система» (КСС) походить від «cranium» — череп і «sacrum» — крижі (крестец), започаткована вона в першій половині ХХ сторіччя лікарем Вільямом Сазерлендом. А продовжив відкривати її та досліджувати доктор медицини, американський хірург, професор біомеханіки Джон Апледжер на базі Мічиганського університету. КСС знаходиться в кожному з нас, і вона ритмічно рухається впродовж всього нашого життя. Її ритм можна прослуховувати практично на будь-якій ділянці людського тіла за допомогою легкого дотику, силою в 5 грам. Як можна зробити висновки про роботу респіраторної системи, прослуховуючи дихання, так само можна збирати інформацію про функціонування КС системи в різних частинах тіла. І якщо певні ділянки не рухаються ритмічно у відповідь на наполегливий ритм КС системи, можна визначити місце причини дисфункції та пролікувати його.

Краніосакральна система (КСС) складається з:

 • Трирівневої системи менінгеальних оболонок.
 • Цереброспінальної рідини, яка міститься в цих оболонках.
 • Структур в межах системи оболонок, які контролюють приплив та відтік рідини.

Отже, сюди входять: стінки мозкових шлуночків, кістки черепу й з’єднувальні шви, хребет, мембрани, що вистилають спинномозковий канал, система мозкового кровообігу.

КСС здійснює потужний вплив на всі функції організму тому, що в неї входить головний та спинний мозок, а також гіпофіз та шишкоподібна залоза. А впливаючи на них, КСС впливає і на всю ендокринну та гормональну систему організму. А так як головний та спинний мозок контролюють нервову систему, то працюючи з КСС можна успішно лікувати нервові захворювання. Тож працюючи з КСС, яка регулює практично всю діяльність організму, можна проліковувати більшість захворювань: починаючи з мігрені й невралгії, та закінчуючи післяінфарктним, післяінсультним станами. Це можуть бути проблеми з зором, хронічні респіраторні захворювання, зубний біль, гормональний збій, ВСД, НЦД, аритмія і тд.

Отже, КС система пов’язана з мозком, який відповідає за більшість функцій та дисфункцій організму, відновлення її природньої діяльності здатне вирішити проблеми з центральною та периферійною нервовою системою, ендокринною, гормональною та іншими. А діяльність цих всіх систем значно впливає на психологічне та психічне здоров’я людини. Тому потрібно працювати одночасно і з душею, і з тілом, щоб відновити гармонійне самопочуття людини.

А які ж причини, що призводять до порушення КС ритму та порушень в різних людських системах?

 • Перинатальні та родові травми (саме вони часто стають причиною нервових чи опорно-рухових порушень у малюків та спричиняють хвороби в дорослому житті).
 • Черепно-мозкові травмування.
 • Операції, перенесені гострі стани (наприклад, інсульт).
 • Психологічні травми – зустрічаються найчастіше в сучасному світі.

Чому в однієї людини зламана кістка відновлюється швидко, а в іншої довго і навіть з ускладненнями? Чому хтось хворіє на застуду раз в п’ять років, а інший – кожного сезону? Причиною цьому слугують емоційні травми, здобуті колись давно або під час нового захворювання. Якщо в будь-якій ситуації ми відчули страх, тривогу, збентеження чи душевний біль – ці емоції зберігаються в тілі в пошкодженому чи ослабленому місці. І робота терапевта та людини складається зі знаходження такого місця, концентрації уваги на ньому, розкрутці та вивільненні. А коли травмуюча енергія вивільниться, ритм відновиться абсолютно самостійно.

Тільки цілісна людина здатна прожити життя щасливо та без внутрішніх конфліктів. Але ми часто живемо немов зібрані зі шматків – розум думає одним чином, серце бажає протилежного, а діємо ми виходячи з цього хаосу. Індивідуальна психотерапія допомагає зустрітися з власними протиріччями, віднайти втрачений спокій та будувати гармонійні стосунки з оточуючими. Адже не існує більшої радості, чим бути здоровим душею і тілом. Тому працюю з різними особистісними питаннями – починаючи з самооцінки і завершуючи сенсом життя.

 • Психоемоційні проблеми: страхи, тривога, панічні атаки, фобії, безсоння.
 • Поведінкові питання.
 • Проблеми особистісного розвитку: невпевненість, несприйняття себе, складнощі в стосунках та професії.
 • Взаємовідносини між чоловіком та жінкою.
 • Депресія (також із застосуванням антидепресантів, транквілізаторів).
 • Кризові стани: втрата близької людини, хвороба, розлучення.
 • Психосоматичні розлади: хронічні хвороби, головний біль, ВСД, НЦД, та ін.

Телесная психотерапия. Данная терапевтическая практика позволяет работать с проблемами клиента через процедуры телесного контакта. И так как душа и тело едины, то при работе с телом из глубины души проявляются подавленные чувства, эмоции, срабатывает психологическая память о стрессовой ситуации из прошлого. Таким образом, в безопасной обстановке и благодаря помощи телесного психотерапевта, у клиента появляется возможность пережить когда-то травмировавшую его ситуацию на уровне тела, осознать, прочувствовать и освободиться. Данная терапия совершается с помощью рук психотерапевта и чувственным восприятием души терапевта и клиента.

Для диагностики первопричины заболевания я применяю знания из психосоматологии. Определив орган, который подвержен болезни, можно сказать какие чувства и мысли спровоцировали данную болезнь. Когда первопричина болезни раскрыта и клиент начинает ее осознавать, а значит и освобождаться от нее, для работы непосредственно с телом я подключаю телесно-ориентированную терапию.

Корректируя психосоматические дисфункции у детей (ухудшение зрения, ночной энурез, тревожный сон, частые головные боли, частые ОРВИ, хронические бронхиты и отиты), я работаю не только с самим ребенком, но и с его родителями. Ведь без их действенной поддержки и целенаправленной помощи решить детскую проблему очень сложно. Ребенок рождается чистым существом, и до своего совершеннолетия живет в поле родителей, являясь отражением многих ситуаций, возникших между членами семьи. Именно поэтому, обращаясь к психологу, родители должны быть готовы на сотрудничество во имя здоровья ребенка и его полноценного развития.

Окунаясь в повседневную суету, мы часто забываем о самом главном. О том, что важнее родных людей, которые каждый день разделяют с нами жизнь – ничего не существует. Без семейного счастья и гармонии в отношениях так тяжело дышать и любить каждый свой день. Трудности в понимании между членами семьи возникают у всех, но семья всегда стоит того, чтобы за нее бороться и сделать каждого ее участника счастливым. Консультация психолога поможет в решении следующих внутрисемейных вопросов:

Консультация семейного психолога, помощь семье

 • Кризисы во взаимоотношениях
 • Взаимные обиды и конфликты
 • Потеря взаимопонимания
 • Нарушение сексуальной гармонии
 • Сложности в отношениях с детьми
 • Частые болезни у взрослых и детей

Только целостный человек способен прожить жизнь счастливо и полноценно. И тот, кто ищет помощи в тяжелые моменты, всегда ее находит. Индивидуальное консультирование и психотерапия помогают человеку решить свои внутренние вопросы, стать целостной личностью и выстроить гармоничные отношения в семье, с друзьями, с коллегами и с миром в целом. Ведь нет большей радости, чем стать здоровым и душой, и телом. Поэтому я работаю с полным спектром личностных проблем – от комплексов и панических атак, до депрессивного синдрома и потери смысла жизни.

Психологическая помощь, консультация психолога

 • Психоэмоциональные проблемы: страхи, тревожность, панические атаки, фобии, бессонница;
 • Поведенческие проблемы: гиперактивность, импульсивность, оппозиционно-вызывающее поведение;
 • Проблемы личностного развития: неуверенность в себе, неприятие себя, сложности в отношениях и профессии, неразделенная любовь;
 • Взаимоотношения между мужчиной и женщиной;
 • Тяжелая депрессия (в т.ч. с применением антидепрессантов);
 • Кризисные состояния: утрата близкого человека, развод, болезнь, потеря смысла жизни;
 • Психосоматические расстройства: хронические заболевания органов и систем, головные боли, ВСД;
 • Пищевые зависимости: булимия, анорексия, избыточный вес.

Україна, м. Київ, вуд. Кудрявська, 5 (вхід зі сторони Кудрявського узвозу)

+38(068) 809-31-23

Маршрут проїзду:

 • Від метро «Майдан Незалежності» - біля Макдональдсу кінцева зупинка тролейбусів № 18, 16, їхати до зупинки «вулиця Обсерваторна».
 • Від метро «Лук’янівська» - їхати в бік Львівської площі до зупинки «вулиця Обсерваторна» тролейбусом № 18, 16, 6 або маршрутним таксі № 439, 181.

View the embedded image gallery online at:
http://hymn-to-life.com.ua/metody-raboty.html#sigFreeIda3c3b2c15a

Вартість послуг та Графік роботи

Прийом можливий у різні дні тижня та відбувається виключно за попереднім записом.

Вартість послуг

Вартість особистої терапевтичної сесії – 500 грн.

Тривалість – 1 год. Сесія включає в себе: консультування, тілесно-емоційне вивільнення, психотерапевтичний діалог, гомеопатичне призначення.

Психотерапія по Скайп – 350 грн.

Важливо! Якщо людина звертається вперше, існує правило передплати першої зустрічі – 100 грн на банківську картку (для покриття погодинної оренди в разі відсутності на прийомі без попередження).