Вівторок, 15 листопада 2016 00:00

Панічні атаки та як допомогти собі

Rate this item
(0 votes)

Панічні атаки, нав’язливі думки, тривога, виникають тоді, коли людина втрачає зв’язок зі своєю душею. Самі того не помічаючи, в такому стані люди часто говорять: «Це, немов, відбувається не зі мною», «Мені здається, що я спостерігаю за собою зі сторони» і тд. Тоді з ким це відбувається, що це за частина нас самих, що спостерігає цей весь жах? А це і свідчить про втрату зв’язку частини нашої особистості з душею. Людина має дух, душу і тіло, і коли ці три складові працюють злагоджено, гармонійно, ми почуваємось добре, ми наповнені енергією. Як тільки йде збій у даному зв’язку, реагують всі складові ланцюга.

Як же допомогти собі, як звільнитися від ПА? По-перше, звільнятися не потрібно, потрібно навпаки, інтегруватися, відновити зв'язок з душею, зробити її повною володарку життя, щоб не залишатися на одинці лише з фізичними проявами страху, з важкими зацикленими думками. Якщо душа знову вступить у свої володіння – вона принесе з собою все інше – спокій, безмежність, бажання жити, творити, відкриє заблоковані почуття, спрямує на конкретні дії, і тим самим, розірве коло нав’язливих думок. По-друге, допомогти собі на фізичному рівні – можна підібрати заспокійливі фіто збори, чи в більш складних випадках звернутися до тимчасового медикаментозного лікування, відвідати гомеопата, перевірити стан хребта. По-третя, емоційну та ментальну напругу спрямувати більше у фізичне русло, тобто не думати і весь час боятися лише, а діяти – ходити на довгі прогулянки, перемагати себе маленькими але регулярними кроками. По-четверте, коли загальний збуджений та нервовий фон знизився, звернути увагу на першопричину. Це можна зробити і самому, задаючи питання собі, розмовляючи з собою. Адже пам’ятаємо, що мета не позбутися чогось, а навпаки, інтегрувати особистість. Відвідувати ті місця, які дарують спокій та надихають – парки, сквери та ін, у кожної людини є власне таке місце. Цей пункт потребує сили волі, щирості перед собою. Тому якщо важко самостійно віднайти місце збою в своїй складній людській системі, варто знайти відповідного спеціаліста, того, хто допоможе знову відчути себе собою.

Це колосальна робота над собою, важка праця, яке не терпить «не можу», «не вийде», «а вже набридло». Якщо людина хоче бути повноцінною, щасливою – вона обов’язково буде такою, навіть якщо доведеться вигризати землю. Все інше – відмовки і небажання собі здоров’я, в такому випадку навіть найкращий професіонал буде безсилим.

Read 3283 times Last modified on Вівторок, 15 листопада 2016 14:42

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.